Please turn your device for better browsing experience

Відмова від відповідальності

  1. ВВЕДЕННЯ

Ласкаво просимо в повідомлення про конфіденційність ProDigiDent.

ProDigiDent Inc. поважає вашу конфіденційність і зобов’язується захищати ваші особисті дані. Це повідомлення про конфіденційність проінформує вас про те, як ми дбаємо про ваших персональних даних, коли ви відвідуєте наш веб-сайт або входите до нашому настільному додатку ImplaStation (незалежно від того, звідки ви його відвідуєте), а також розповість вам про ваші права на конфіденційність і про те, як закон захищає вас.

 

МЕТА ЦЬОГО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Мета даного повідомлення про конфіденційність – надати вам інформацію про те, як ProDigiDent Inc. збирає і обробляє ваші персональні дані при використанні вами цього сайту і настільного додатки ImplaStation, включаючи будь-які дані, які ви можете надати через цей сайт при підписці на нашу розсилку, покупці продукту або послуги.

Важливо, щоб ви прочитали це повідомлення про конфіденційність разом з будь-яким іншим повідомленням про конфіденційність або повідомленням про справедливу обробці, яке ми можемо надати в конкретних випадках, коли ми збираємо або обробляємо особисті дані про вас, щоб ви були повністю обізнані про те, як і чому ми використовуємо ваші дані. Дане повідомлення про конфіденційність доповнює інші попередження і не скасовує їх.

 

КОНТРОЛЛЕР

ProDigiDent Inc. є контролером і несе відповідальність за ваші персональні дані (в даному повідомленні про конфіденційність спільно іменовані “ProDigiDent”, “ImplaStation”, “ми”, “нас” або “наш”).

 

КОНТАКТНІ ДАНІ

Наші повні дані наступні: ProDigiDent Inc. 2024 NE 161ST ST STE E NORTH MIAMI BEACH, FL 33162-4944 USA

Повна назва юридичної особи: ProDigiDent Inc.

Ім’я менеджера по конфіденційності даних: Володимир Яцуха

Адреса електронної пошти: info@prodigident.com

Поштова адреса: ProDigiDent Inc. 123 FLINN STREET, BATAVIA, KANE, IL 60510 USA

 

ДЕ МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ:

Особисті дані користувачів, зареєстрованих в ImplaStation, зберігаються на VPS-сервері, розташованому в ЄС.

Ви маєте право в будь-який час подати скаргу до відповідного наглядовий орган з питань захисту даних. Однак ми будемо вдячні за можливість вирішити ваші проблеми до того, як ви звернетеся в наглядовий орган, тому, будь ласка, зв’яжіться з нами в першу чергу.

 

ЗМІНИ У повідомлення про конфіденційність І ВАША обов’язку інформувати НАС ПРО ЗМІНИ

Ця версія була в останній раз оновлена ​​20 липня 2021 року, а історичні версії можна отримати, зв’язавшись з нами.

Ми можемо час від часу змінювати дане повідомлення про конфіденційність, оновлюючи цю сторінку, щоб відобразити зміни в законодавстві та / або нашій практиці конфіденційності. Ми рекомендуємо вам перевіряти дане повідомлення про конфіденційність на предмет змін щоразу, коли ви відвідуєте наші веб-сайти – www.implastation.com, www.prodigident.com, prodigident.com.ua.

 

ПОСИЛАННЯ ТРЕТІХ

Додаток і даний веб-сайт можуть містити посилання на сторонні веб-сайти, плагіни і додатки. Натискання на ці посилання або включення цих сполук може дозволити третім сторонам збирати або передавати дані про вас. Ми не контролюємо ці веб-сайти третіх осіб і не несемо відповідальності за їх декларації про конфіденційність. Коли ви залишаєте наш сайт, ми рекомендуємо вам ознайомитися з повідомленням про конфіденційність кожного сайту, який ви відвідуєте.

 

ДАНІ, ЯКІ МИ ЗБИРАЄМО ПРО ВАС

Особисті дані, або особиста інформація, – це будь-яка інформація про людину, за якою його можна ідентифікувати. Вона не включає дані, в яких особистість видалена (анонімні дані).

Ми можемо збирати, використовувати, зберігати і передавати різні види персональних даних про вас, які ми згрупували в такий спосіб:

Ідентифікаційні дані включають ім’я, прізвище, ім’я користувача або аналогічний ідентифікатор.

Контактні дані включають адресу електронної пошти, номер телефону, місто і країну проживання.

Технічні дані включають ідентифікатори пристроїв.

Дані про використання включають інформацію про те, як ви користуєтеся нашим сайтом і послугами.

Маркетингові та комунікаційні дані включають ваші уподобання в отриманні маркетингової інформації від нас, а також ваші переваги в спілкуванні і інформацію про опитування.

Ми також збираємо, використовуємо та передаємо агреговані дані, такі як статистичні або демографічні дані, для будь-яких цілей. Агреговані дані можуть бути отримані з ваших особистих даних, але за законом не вважаються особистими даними, оскільки ці дані прямо або побічно не розкривають вашу особистість. Наприклад, ми можемо агрегувати ваші Дані про використання для розрахунку відсотка користувачів, які звертаються до певної функції сайту. Однак якщо ми об’єднуємо або пов’язуємо агреговані дані з вашими персональними даними, щоб вони могли прямо чи опосередковано ідентифікувати вас, ми розглядаємо об’єднані дані як персональні дані, які будуть використовуватися відповідно до цього повідомленням про конфіденційність.

В ході виконання наших договірних зобов’язань перед вами ми не збираємо про вас ніяких спеціальних категорій персональних даних (до них відносяться відомості про вашу расової або етнічної приналежності, релігійних або філософських переконаннях, сексуального життя, сексуальної орієнтації, політичних поглядах, членство в профспілці, інформація про ваше здоров’я, генетичні і біометричні дані). Ми також не збираємо інформацію про реквізити ваших платіжних карт.

 

ЯКЩО ВИ НЕ надати особисту ДАНІ

Якщо згідно із законом або відповідно до умов використання, які ми уклали з вами, нам необхідно зібрати персональні дані, а ви не надали їх на вимогу, ми можемо не виконати послугу, яку ми уклали або намагаємося укласти з вами. У цьому випадку нам, можливо, доведеться скасувати продукт або послугу, яку ви надаєте нам, але ми повідомимо вас про це у відповідний час.

ЯК ЗБИРАЮТЬСЯ ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

Ми використовуємо різні методи для збору даних від вас і про вас, в тому числі за допомогою:

Пряма взаємодія. Ви можете повідомити нам свої особисті дані та адресу електронної пошти, заповнюючи форми або спілкуючись з нами по телефону, електронній пошті або іншим способом. Сюди входять особисті дані, які ви надаєте, коли:

створюєте обліковий запис на нашому сайті або в додатку;

підписуєтеся на наші послуги або публікації;

запитуєте розсилку маркетингових матеріалів;

берете участь в конкурсі, акції або опитуванні; або

залишаєте нам відгук.

Автоматизовані технології або взаємодії. Коли ви взаємодієте з нашими веб-сайтами www.prodigident.com, www.implastation.com, prodigident.com.ua, ми можемо автоматично збирати технічні дані про ваше обладнання, діях і шаблонах перегляду. Ми збираємо ці персональні дані за допомогою файлів cookie, журналів сервера та інших подібних технологій.

Треті сторони або загальнодоступні джерела. Ми можемо отримувати персональні дані про вас від різних третіх осіб і загальнодоступних джерел, як зазначено нижче. Технічні дані від наступних сторін:

(A) постачальників аналітичних послуг, таких як Google Analytics і Google tag manager;

(B) рекламні мережі, такі як Google AdWords;

(C) соціальні мережі, такі як Facebook;

(D) контактні, фінансові та транзакційні дані від постачальників технічних, платіжних і постачальних послуг, таких як банківські торгові служби. Ми не збираємо і / або не зберігаємо інформацію про реквізити ваших платіжних карт.

ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Ми будемо використовувати ваші особисті дані тільки в тих випадках, коли це дозволено нам законом. Найчастіше ми будемо використовувати ваші особисті дані в наступних випадках:

Коли нам необхідно виконати послугу, яку ми збираємося зробити висновок або вже уклали з вами.

Якщо це необхідно для дотримання наших законних інтересів, коли ми діємо для досягнення наших комерційних цілей, і ваші інтереси і основні права не скасовують ці інтереси.

Якщо нам необхідно виконати юридична або нормативне зобов’язання.

Як правило, ми не покладаємося на згоду в якості законного підстави для обробки ваших персональних даних, за винятком випадків відправки вам прямих маркетингових повідомлень третьою стороною по електронній пошті або текстових повідомлень. Ви маєте право відкликати згоду на маркетинг в будь-який час, зв’язавшись з нами або скориставшись посиланням «Відмінити» в наших електронних листах.

ЦІЛІ, ДЛЯ ЯКИХ МИ БУДЕМО ВИКОРИСТОВУВАТИ ВАШІ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Нижче в формі таблиці ми привели опис всіх способів, якими ми плануємо використовувати ваші персональні дані, і вказали, на які правові підстави ми спираємося при цьому. У відповідних випадках ми також вказали наші законні інтереси.

Зверніть увагу, що ми можемо обробляти ваші особисті дані на більш ніж одному законній підставі в залежності від конкретної мети, для якої ми використовуємо ваші дані. Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо вам потрібні подробиці про конкретний законній підставі, на яке ми спираємося для обробки ваших персональних даних, якщо в таблиці нижче вказано більше одного підстави.

Мета / діяльність

Тип даних

Законна підстава для обробки, ця цифра включає підставу законного інтересу

Щоб зареєструвати вас як нового користувача

(A) Особистість

(B) Контакт

Виконання послуги для вас

Для управління нашими відносинами з вами, що включає в себе:

(A) повідомлення вас про зміни в наших умовах або політиці конфіденційності

(B) Повідомлення вас про зміни в нашому додатку

(C) Просити вас залишити відгук або взяти участь в опитуванні.

(A) Особистість

(B) Контакт

(D) Маркетинг і комунікації

(A) Виконання послуг для вас

(B) Необхідність в наших законних інтересах (для підтримки актуальності наших записів і вивчення того, як клієнти використовують наші продукти / послуги)

Для ведення, адміністрування і захисту нашого бізнесу і наших веб-сайтів (включаючи усунення неполадок, аналіз даних, тестування, обслуговування системи, підтримку, звітність, розміщення даних)

(A) Особистість

(B) контакти

(C) технічні

(A) Необхідно в наших законних інтересах (для ведення бізнесу, надання адміністративних та ІТ-послуг, забезпечення мережевої безпеки, запобігання шахрайства та в контексті реорганізації бізнесу або реструктуризації групи)

(B) необхідно для виконання юридичного зобов’язання

Використовувати аналітичні дані для поліпшення нашого веб-сайту, продуктів / послуг, маркетингу, відносин з клієнтами і досвіду (a) Технічне

(B) Використання

Необхідно для дотримання наших законних інтересів (для визначення типів клієнтів для наших продуктів і послуг, для оновлення та підтримки актуальності нашого сайту, для розвитку нашого бізнесу і для обгрунтування нашої маркетингової стратегії).

МАРКЕТИНГ

Ми прагнемо надати вам можливість вибору щодо використання деяких персональних даних, особливо в області маркетингу та реклами.

РЕКЛАМНІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІД НАС

Ми можемо використовувати ваші особисті, контактні, технічні, призначені для користувача і маркетингові дані для формування думки про те, що, на нашу думку, ви можете хотіти або потребувати, або що може представляти для вас інтерес. Таким чином ми вирішуємо, які продукти, послуги та пропозиції можуть бути актуальні для вас (ми називаємо це маркетингом).

Ви будете отримувати від нас маркетингові повідомлення, якщо ви запросили у нас інформацію або придбали у нас послуги, або якщо ви надали нам свої дані або зареєструвалися для участі в акції, і в кожному випадку ви дали згоду на отримання такого маркетингу.

МАРКЕТИНГ ТРЕТІХ

Ми не передаємо ваші особисті дані стороннім маркетинговим компаніям. Ми отримаємо ваше явне згоду, перш ніж передамо ваші особисті дані будь-якої компанії за межами ProDigiDent Inc в маркетингових цілях або потенційним інвесторам, якщо виникне така необхідність.

ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ

Ви можете попросити нас або третіх осіб припинити відправку вам маркетингових повідомлень в будь-який час, дотримуючись посиланнях на відмову від отримання маркетингових повідомлень, відправлених вам, або зв’язавшись з нами в будь-який час.

Якщо ви відмовитеся від отримання маркетингових повідомлень, це не буде поширюватися на особисті дані, надані нам в результаті покупки послуг, досвіду обслуговування або інших операцій.

COOKIES

Ви можете налаштувати свій браузер на відмову від усіх або деяких файлів cookie браузера або на попередження про те, що веб-сайти встановлюють або отримують доступ до файлів cookie. Якщо вимкнути або відмовитеся від cookies, зверніть увагу, що деякі частини цього сайту можуть стати недоступними або не працювати належним чином. Наша політика щодо файлів cookie.

ЗМІНА ЦІЛІ

Ми будемо використовувати ваші особисті дані тільки в тих цілях, для яких ми їх зібрали, якщо тільки ми обгрунтовано не визнаємо, що нам необхідно використовувати їх з іншої причини, і ця причина сумісна з первинною метою. Якщо ви хочете отримати пояснення того, як обробка для нової мети сумісна з первинною метою, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Якщо нам буде потрібно використовувати ваші особисті дані для незв’язаної мети, ми повідомимо вас про це і пояснимо правову основу, яка дозволяє нам це робити.

Зверніть увагу, що ми можемо обробляти ваші персональні дані без вашого відома або згоди, відповідно до вищезазначених правилами, якщо це потрібно або р азрешено законом.

РОЗКРИТТЯ ВАШИХ персональних даних

Нам може знадобитися передати ваші персональні дані сторонам, зазначеним нижче, для цілей, зазначених в таблиці в пункті 4 вище.

Зовнішні треті сторони (пункт 10).

Треті особи, яким ми можемо вирішити продати, передати або об’єднати частини нашого бізнесу або наших активів; або які можуть бути зацікавлені в покупці нашого бізнесу або інвестуванні. Крім того, ми можемо прагнути до придбання інших підприємств або злиття з ними. Якщо з нашим бізнесом відбудуться зміни, то нові власники можуть використовувати ваші особисті дані таким же чином, як зазначено в цьому повідомленні про конфіденційність.

Ми вимагаємо від усіх третіх осіб дотримуватися безпеку ваших персональних даних і звертатися з ними відповідно до закону. Ми не дозволяємо нашим стороннім постачальникам послуг використовувати ваші особисті дані в своїх власних цілях і дозволяємо їм обробляти ваші особисті дані тільки для певних цілей і відповідно до нашими інструкціями.

Якщо ви вибрали і використовуєте версію програмного забезпечення, адаптовану для Вендора, який пропонує ImplaStation під своєю торговою маркою, ваші персональні дані будуть передані вендорів і можуть бути використані ним відповідно до Політики конфіденційності Вендора.

У разі реорганізації, повного або часткового продажу компанії, будь-яке використання даних буде здійснюватися відповідно до чинного законодавства з обробки персональних даних.

МІЖНАРОДНІ ПЕРЕКЛАДИ

Ваші персональні дані можуть бути передані в треті країни, включаючи США, якщо це необхідно для забезпечення якісного обслуговування. В цьому випадку Prodigident Inc буде підкорятися правовим нормам і вимогам, щоб забезпечити достатні гарантії захисту конфіденційності та основних прав і свобод.

БЕЗПЕКА ДАНИХ

Ми прагнемо забезпечити безпеку ваших персональних даних.

Передача персональних даних з програмного забезпечення ImplaStation здійснюється з використанням захищених протоколів.

Дані в базі даних зашифровані. Доступ до бази даних здійснюється за допомогою персональних цифрових ключів.

Доступ до даних має тільки кваліфікований персонал. Всі співробітники, які беруть участь в роботі з персональними даними, слідують процедурам, які забезпечують конфіденційність і цілісність даних.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ДАНИХ

ЯКОГО ЧАСУ ВИ БУДЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ МОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ?

Ми можемо видалити ваші дані, коли стане непотрібним їх використання відповідно до цілей, зазначених в пункті 4. Дані в анонімній формі можуть зберігатися протягом більш тривалого періоду часу.

ВАШІ ЗАКОННІ ПРАВА

За певних обставин у вас є права відповідно до законодавства про захист даних щодо ваших персональних даних

Запитувати доступ до своїх персональних даних;

Запросити виправлення ваших персональних даних;

вимагати видалення ваших персональних даних;

Заперечувати проти обробки Ваших персональних даних;

Запросити обмеження на обробку ваших персональних даних;

Запросити передачу ваших персональних даних;

Право на відкликання згоди.

Якщо ви хочете скористатися будь-яким з вищевказаних прав, зв’яжіться з нами.

ПЛАТА ЗВИЧАЙНО не стягується

Вам не доведеться платити за доступ до своїх особистих даних (або за здійснення будь-якого з інших прав). Однак ми можемо стягувати розумну плату, якщо ваш запит є явно необґрунтованою, повторюваним або надмірним. Крім того, ми можемо відмовити у виконанні вашого запиту за таких обставин.

ЩО НАМ може знадобитися ВІД ВАС

Нам може знадобитися запросити у вас конкретну інформацію, щоб допомогти нам підтвердити вашу особистість і забезпечити ваше право на доступ до ваших особистих даних (або на здійснення будь-якого з ваших інших прав). Це міра безпеки, яка гарантує, що особисті дані не будуть розкриті особі, яка не має права на їх отримання. Ми також можемо зв’язатися з вами, щоб попросити вас надати додаткову інформацію в зв’язку з вашим запитом для прискорення нашої відповіді.

ТЕРМІН ВІДПОВІДІ

Ми намагаємося відповідати на всі законні запити протягом одного місяця. Іноді нам може знадобитися більше місяця, якщо ваш запит особливо складний або ви подали кілька запитів. В цьому випадку ми повідомимо вас і будемо тримати вас в курсі подій.

ГЛОСАРІЙ

ЗАКОННІ ПІДСТАВИ

Законний інтерес означає інтерес нашого бізнесу в веденні і управлінні нашою діяльністю, щоб ми могли надати вам найкраще обслуговування / продукт, а також найкращий і найбільш безпечний досвід. Ми обов’язково розглядаємо і зважуємо будь-який потенційний вплив на вас (як позитивне, так і негативне) і ваші права, перш ніж обробляти ваші персональні дані в наших законних інтересах. Ми не використовуємо ваші персональні дані для діяльності, де наші інтереси переважають над впливом на вас (якщо тільки у нас немає вашої згоди або якщо інше не вимагається або заборонено законом). Ви можете отримати додаткову інформацію про те, як ми оцінюємо наші законні інтереси в порівнянні з будь-яким потенційним впливом на вас в відношенні конкретних видів діяльності, зв’язавшись з нами.

Виконання послуг означає обробку ваших даних, коли це необхідно для виконання послуг, стороною яких ви є, або для вжиття заходів на ваше прохання перед укладенням такого договору.

Дотримання правових або нормативних зобов’язань означає обробку ваших персональних даних, коли це необхідно для дотримання правових або нормативних зобов’язань, які на нас покладені.

ТРЕТІ СТОРОНИ

ЗОВНІШНІ ТРЕТІ СТОРОНИ

регулюючі та інші органи, що діють в якості оброблювачів, які при певних обставинах вимагають звіту про діяльність з обробки.

ВАШІ ЗАКОННІ ПРАВА

Ви маєте право:

Запросити доступ до своїх особистих даних (зазвичай відомий як “запит на доступ суб’єкта даних”). Це дозволить вам отримати копію персональних даних, які ми зберігаємо про вас, і перевірити, чи законно ми їх обробляємо.

Запросити виправлення персональних даних, які ми зберігаємо про вас. Це дозволить вам виправити будь-які неповні або неточні дані про вас, хоча нам може знадобитися перевірити точність нових даних, які ви нам надасте.

Вимагати видалення ваших особистих даних. Це дозволяє вам попросити нас видалити або прибрати особисті дані, якщо у нас немає вагомих причин продовжувати їх обробку. Ви також маєте право попросити нас видалити або прибрати ваші особисті дані, якщо ви успішно скористалися своїм правом на заперечення проти обробки (див. Нижче), якщо ми, можливо, незаконно обробляли вашу інформацію або якщо ми зобов’язані видалити ваші особисті дані відповідно до місцевого законодавством. Зверніть увагу, що подальше зберігання персональних даних має бути законним, якщо це необхідно для здійснення права на свободу вираження поглядів та інформації, для виконання юридичного зобов’язання, для виконання завдання, поставленого в громадських інтересах або при здійсненні офіційних повноважень, покладених на контролера, на підставі суспільного інтересу в області охорони здоров’я, для архівних цілей в громадських інтересах, наукових або дослідницьких цілей або статистичних цілей, або для встановлення, здійснення або захисту юридичних претензій.

Заперечувати проти обробки Ваших персональних даних, якщо ми покладаємося на законні інтереси (або інтереси третьої сторони), і у вашій конкретній ситуації є щось, що змушує вас заперечувати проти обробки на цій підставі, оскільки ви вважаєте, що це впливає на ваші основні права і свободи. Ви також маєте право заперечувати, якщо ми обробляємо ваші персональні дані в цілях прямого маркетингу. У деяких випадках ми можемо довести, що у нас є переконливі законні підстави для обробки вашої інформації, які превалюють над вашими правами та свободами.

Просити про обмеження обробки ваших персональних даних. Це дозволяє вам попросити нас призупинити обробку ваших персональних даних в наступних випадках: (a) якщо ви хочете, щоб ми встановили точність даних; (B) якщо наше використання даних незаконно, але ви не хочете, щоб ми їх прали; (C) якщо вам необхідно, щоб ми зберігали дані, навіть якщо вони нам більше не потрібні, оскільки вони необхідні вам для встановлення, здійснення або захисту юридичних вимог; або (d) ви заперечували проти використання нами ваших даних, але нам необхідно перевірити, чи є у нас вагомі законні підстави для їх використання.

Запросити передачу ваших персональних даних вам або третій стороні. Ми надамо вам або обраної вами третій стороні ваші персональні дані в структурованому, загальноприйнятому, машиночитаемом форматі. Зверніть увагу, що це право поширюється тільки на автоматизовану інформацію, на використання якої ви спочатку дали нам згоду, або якщо ми використовували цю інформацію для виконання контракту з вами.

Відкликати згоду в будь-який час, якщо ми покладаємося на згоду на обробку ваших персональних даних. Однак це не вплине на законність будь-обробки, проведеної до того, як ви відкликали свою згоду. Якщо ви відкличете свою згоду, ми, можливо, не зможемо надати вам певні продукти або послуги. Ми повідомимо вам про це в момент відкликання згоди.